Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Ludwigsburg İddaa Tahmini 22.12.20

Niners Chemnitz – Ludwigsburg İddaa Tahmini 22.12.20

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Salı saat 21:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımlarından Chemnitz şuana kadar oynadığı 7 maçtan 6 tanesini kaybederek sezonun zayıf halkalarından biri olacağını da göstermiş oldu. Son maçta denk rakiplerinden Giessen’i deplasmanda yenene kadar ilk 6 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi, bu maçlarda rakipler onlara ortalama 14 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Evlerindeki 3 maçı da kaybederken ortalama 9 sayı fark yemişlerdi. 

Ludwigsburg ise geçen sezon bıraktığı yerden devam ediyor, bu sezonun da güçlü ilk 4 adayları arasında yer alıyorlar. 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve deplasmandaki 3 maçlarından da ikisini kazanarak evden uzakta da iyi işlere imza attılar. Deplasmanda sadece Euroleague ekibi Bayern’e yenilirken Bonn’u 4 ve son olarak Frankfurt’u 14 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Geçen hafta da konuk ettikleri Vechta’yı 12 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi.

İki takım arasında net bir kalite farkı var tartışmasız. Koç Patrick yönetimindeki Ludwigsburg bu sezonun iddialı takımlarından biri. Bir çok denk rakibine göre Avrupa sahnesinde yer almıyor olmaları da onlar adına büyük bir avantaj. Barry Brown, Jalen Smith, Elias Harris üçlüsünün liderliğinde bu maçta da zayıf rakiplerine karşı deplasmanda olmalarına rağmen üstünlük kuracaklarını, rakibin de düşük performansını dikkate alınca çift haneli farklarla kazanmalarının yüksek ihtimal olduğunu tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Bayreuth İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Gottingen Pazar saat 16:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. …