Anasayfa / Chemnitz / Niners Chemnitz – Universitate Craiova İddaa Tahmini 10.01.23

Niners Chemnitz – Universitate Craiova İddaa Tahmini 10.01.23

FIBA Europe Cup 2. tur I grubu 3. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Salı günü saat 21:00’da Universitate Craiova ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Chemnitz şuana kadar grubun hayal kırıklığı yaratan takımı. İlk 2 maçlarını kaybettiler ve bu maçı da kaybetmeleri durumunda artık ilk 2 şanslarını ciddi ölçüde yitirmiş olacaklar. Gruptaki ilk iç saha maçlarında Porto’ya kaybetmişlerdi. Sonrasında haftasonu BBL sahnesinde konuk ettikleri güçlü rakipleri Ludwigsburg’u 9 sayı farkla yenerek kendilerine geldiler diyebiliriz. O maçta Filipovity 17 sayı, Yebo 14 sayı, 7 ribaund ve Uguak 13 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Rumen ekibi zaten grubun en zayıf halkasıydı kağıt üstünde ve ilk 2 maçta da bunun aksini gösteremediler, 0 çektiler. O maçlardan deplasmanda olanında Cholet’e karşı hiç direnemediklerini, tam 19 sayı fark yediklerini gördük. Sadece 56 sayıda kaldıkları o maçta bu seviyelerin takımı olmadıklarını tekrar göstermiş oldular. 

İki takım da ilk 2 maçta 0 çekmiş olsalar da bu Alman ekibinin rakibinden çok daha iyi ve kaliteli bir takım olduğunu değiştirmiyor. Rumen ekibi karşısında evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanmalarını bekliyorum. Onlar adına ilk 2 yarışından kopmamak adına neredeyse tamam mı devam mı maçı olacak ve daha yeni bu sahada Ludwigsburg gibi önemli bir rakibi 9 sayı farkla devirdiklerini de düşünürsek Craiova’yı da çift haneli farklarla geçmeleri pek zor olmayacaktır diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Strasbourg – Bourg İddaa Tahmini 29.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 19. hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar günü saat 17:15’de Bourg ile …