Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Wurzburg İddaa Tahmini 12.12.20

Niners Chemnitz – Wurzburg İddaa Tahmini 12.12.20

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Ligin yeni takımı Chemnitz rakiplerinin aksine sezon öncesi kupa maçlarında da yer almadığı için henüz hazır bir görüntü vermiyor. Zaten sezonun başında oynadıkları 5 maçlarını da kaybettiler ki bu maçlarda rakipler onlara ortalama 16 sayı farkla üstünlük kurdular. Evlerindeki son maçta Frankfurt’u konuk etmişler ve hiç direnememişler, 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Ligde skor üretimi konusunda en kötü takımlardan biri konumundalar. Eski Banvitli Thornton, Wimberg ve Joe Lawson takımlarını ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Wurzburg ise ligin orta halli ve hedefi düşmemek olan ekiplerinden biri. 4 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Deplasmanda denk rakiplerinden Vechta’yı geçmiş olmaları ve son maçta kouk ettikleri bir diğer denk rakipleri Braunschweig karşısında iyi direnmiş olmaları, uzatmada kaybetmişer olmaları onlar adına hanesine artı olarak yazabileceğimiz konular. Justin Sears ve Tayler Persons dışında son maçta 22 sayı üreten Ward da formda.

İki takım arasında çok büyük farklar yok elbette ama Wurzburg en azından rakibine göre daha derli toplu bir görüntü çiziyor ve son maçlarda da direnç seviyeleri yükseldi. Karşılarında ise henüz hazır olmayan, ligin zayıf halkası konumundaki Chemnitz var. Hazır onları bu durumda yakalamışken düşme hattından uzak durabilmek adına kendileri için kritik olan bu maçta ne yapıp edip kazanmak isteyeceklerini, Persons, Ward, Sears gibi silahları da kullanarak galibiyete ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …