Anasayfa / Avustralya Ligi / NZ Breakers – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 30.05.21

NZ Breakers – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 30.05.21

Avustralya Ligi mücadelesinde NZ Breakers Pazar saat 10:00’da Brisbane Bullets ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Breakers 33 maçın ardından 11 galibiyet alabildi ve kalan 3 maçlarında alacakları sonuçlar onları ilk 4 yarışına dahil edemeyecek. Bu nedenle artık kalan maçlarını formalite için oynayıp biran evvel tatile çıkmak isteyeceklerdir. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisini kaybederek de zaten pek iyi durumda olmadıklarını, konsantre olmakta zorlandıklarını gördük. Son olarak konuk ettikleri Hawks’a 73-84 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Bullets ise 32 maçtan 15 tanesini kazandı ve ilk 4 yarışı ile aralarında 3 adım fark var ve kendilerinin de rakiplere göre 1-2 maçları eksik. Yani kalan 4 maçlarını galibiyetlerle kapatabilirlerse rakiplerin üst üste hatalar yapmaları ile beraber hedefe ulaşabilirler, az da olsa şansları devam ediyor yani. Son haftalarda deplasmanda karnelerinin iyi olduğunu biliyoruz. Son 2 maçlarını evden uzakta kazandılar. Ama bu 2 galibiyetin de ligin zayıf halkası Taipans karşısında geldiğini belirtelim. Son olarak Taipans’ı 5 sayı farkla geçmişlerdi. 

Breakers adına kesin olarak bir formalite maçı olacakken Brisbane’in ise şansı az da olsa devam ediyor en azından matematiksel olarak. Bu nedenle ilk 4 umutlarını kaybetmemek adına denk ve iddiası kalmamış rakipleri karşısında ekstra konsantre bir şekilde oynayacaklarını, deplasmanda olmalarına rağmen kazanma şansları olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle de işi garantiye almak için lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. Alternatif isteyenler Brisbane için açılan baremden üst seçeneğine gidebilirler. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Samsunspor İddaa Tahmini 13.06.21

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3. maçında Semt77 Yalovaspor Pazar saat 16:00’da Samsunspor ile karşılaşacak. …