Anasayfa / Andorra / Obradoiro – Andorra İddaa Tahmini 04.05.24

Obradoiro – Andorra İddaa Tahmini 04.05.24

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi günü saat 21:45’de Andorra ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Obradoiro ligin düşme adaylarından birisi. Koç Fernandez’in öğrencileri son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar. En yakın rakipleri Breogan ve Granada ile aralarında sadece 1 galibiyet var, bu nedenle de kalan 3 maçlarında şansları devam ediyor pek tabi. Evlerindeki maçlara baktığımızda tempoyu sevdiklerini ve yüksek skorlara ulaştıklarını görüyoruz, o maçlarda sırasıyla 173 sayı ve 180 sayı üretildiğini görmüştük. 

Andorra ise ligin tuzu kuru, kafası rahat takımlarından birisi konumunda. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 12 galibiyete ulaştılar ve bu sayede düşme potasından uzaklaştılar, ligde kalmayı garantilediler ancak play-off şansları da kalmadı. Dolayısıyla kalan maçlara sadece formalite için çıkacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak son 3 maçta da bize yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 185 sayı, 189 sayı ve 187 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Gerek kağıt üstündeki kadro kalitesi gerekse sahaya koydukları basketbol anlayışı anlamında birbirlerine yakın, denk diyebileceğimiz iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Diğer yandan elbette Obradoiro’nun şiddetle galibiyete ihtiyacı varken, Andorra sadece formalite maçına çıkacak. Bu ortamda ev sahibinin tempoyu forse edip sevdiği, kendini iyi hissettiği basketbolu ortaya koymasını, kafası rahat olan Andorra’nın da onlara atarak eşlik etmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …