Anasayfa / Bilbao / Obradoiro – Bilbao İddaa Tahmini 05.10.19

Obradoiro – Bilbao İddaa Tahmini 05.10.19

İspanya Liga Endesa 3.hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 19:00’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Obradoiro sezona istediği gibi başlayamayan ekiplerden biri. Tabi bunun bir diğer etkisi de güçlü takımlarla sezona girmeleriydi. Önce içerde Barça ile karşılaştılar ki yıldızlar topluluğunu iyi zorladılar, 6 sayı farkla yenildiler. Ama sonra deplasmanda Zaragoza karşısında hiç varlık gösteremediler ve tam 32 sayı farkla kaybederek uçurumdan aşağı yuvarlandılar. Kravic ve Vasilieiadis sezona iyi başlasalar da çok şey bekledikleri Brodziansky ile Calloway ritm bulamadılar henüz.

Bilbao ise eski oyuncuları Mumbru’nun koçluğunda ligin yeni takımı olmasına rağmen ses getiren bir başlangıç yaptı. Mütevazi kadroları ile önce deplasmanda Tenerife’yi 14 sayı farkla geçtiler sonra da içerde güçlü Valencia’yı 4 sayı ile geçtiler. Bırakın düşme hattında yer almayı play-off’un adaylarından biri olduklarını gösterdiler gelir gelmez. Tecrübeli guard Martinez, Litvanyalı keskin nişancı Kulboka ve Fransız uzun Boutsielle takımın öne çıkan isimleri oldular. 

Obradoiro cephesinden ilk 2 maça baktığımızda geçen sezona göre güç kaybettiklerini söyleyebiliriz. Evlerinde yine kolay lokma olmayacaklardır ama play-off potasına yakın olmaları zor görünüyor. Koç Mumbru ile çok iyi bir takım kimyası yakalayan, özgüveni yüksek olan Bilbao’nun bu zorlu deplasmanda da favori olduğunu düşünüyorum. Kazanmaları sürpriz olmaz ve bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alarak şansımı biraz daha arttıracağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.55
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.71
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …