Anasayfa / Breogan / Obradoiro – Breogan İddaa Tahmini 02.03.19

Obradoiro – Breogan İddaa Tahmini 02.03.19

İspanya Liga Endesa 21.hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 20:00’da Breogan ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Obradoiro 9 galibiyetle 11.sırada yer alıyor ve ligin orta altı takımlarından biri. Ancak lige verilena ara öncesi oldukça formdalardı ve üst üste aldıkları, özellikle iç sahada elde ettikleri kritik galibiyetlerle play-off hedefini kovaladıklarını gösterdiler, potanın 2 maç gerisindeler sadece. Llovet ile Obst’un oynaması beklenirken De Zeeuw’un sakatlığı devam ediyor.

Breogan ise 7 galibiyetle ligin vasat takımlarından biri, sadece 2 galibiyetle düşme hattından uzaktalar şuanda. Deplasman karneleri ise çok kötü, 10 maçtan sadece birini kazanabildiler. Lige verilen ara öncesindeki son 2 deplasman maçında Barcelona’dan ve Zaragoza’dan 14’er sayı fark yemişlerdi. Norel ve Dragicevic’in sakatlıkları devam ediyor.

Obradoiro her zamanki gibi yine oyuncu fabrikası konumunda. Bu sezon da piyasaya Brodziansky’i sürdüler. Ayrıca tecrübeli Yunan şütör Vasilieiadis de çok formda. Breogan’da ise düşüş devam ediyor, özellikle deplasmanlarda çok sıkıntılı bir ekipler. Norel ve Dragicevic’in yokluğunda Brodziansky ve Hliniason’a karşı pota altında ayakta durmaları bana göre çok zor. Ev sahibinden farklı ve rahat bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Tianjin İddaa Tahmini 04.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Cumartesi saat 11:00’da Tianjin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …