Güncel
Anasayfa / FC Barcelona / Obradoiro – FC Barcelona İddaa Tahmini 31.03.24

Obradoiro – FC Barcelona İddaa Tahmini 31.03.24

İspanya Liga Endesa 27. hafta mücadelesinde Obradoiro Pazar günü saat 19:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Obradoiro son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldı, düşme potasında yer almayı sürdürüyorlar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 3 maçlarından ikisini kaybederken bir diğer ortak noktanın da yüksek tempo ve zayıf savunmaları olduğunu görüyoruz, sırasıyla 168 ve 172 sayı izletmişlerdi bizlere o maçlarda. Hücum tarafında ise Pustovyi, Mendoza, Timma, T.Scrubb, J.Howard, Strelnieks gibi silahlara sahip olduklarını belirtelim.

Barça ise hem Euroleague’de hem de ligdeki çetin ilk 4 yarışının içerisinde yaşam mücadelesi veriyor. Ligde son 3 maçlarından ikisini kaybederek istedikleri sonuçları alamadılar. Ama buna rağmen 17 galibiyetle ve averajla 3. sırada yer almayı sürdürdüler. Son 2 deplasman maçlarında ise farklı sonuçlar çıksa da ortak nokta yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu, önce 199 sayı sonra da 168 sayı izletmişlerdi bize. 

Katalan ekibi kağıt üstünde elbette maçın net favorisi. Ancak Euroleague’de çok yıprandıklarını ve ligde de deplasmanlarda güven vermediklerini biliyoruz. Bu nedenle de düşmemek için her maça final parolasıyla çıkan diri ve agresif olması beklenen Obradoiro karşısında handikap riskine girmeyeceğim. İki takımın da son dönemde tempo odaklı basketbollarını dikkate alarak bu maçta da beklentim yüksek skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …