Anasayfa / İddaa Tahminleri / OGM Ormanspor – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 04.06.19

OGM Ormanspor – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 04.06.19

Türkiye Basketbol Ligi final serisi ilk maçında OGM Ormanspor Salı saat 16:00’da Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise henüz oranları netleştirmemiş.

Ormanspor normal sezonu 3.sırada bitirerek BSL için ne kadar iddialı olduğunu göstermişti. Bu iddiasını play-off sahnesine de taşıdı ve yarı finalde bir diğer iddialı ekip Konyaspor’u zorlansa da 3-2 ile geçerek adını finale yazdırdı. Graves ile Rizvic’in etrafına ekledikleri tecrübeli yerli isimlerle doğru yapılanmanın örneğini çizdiler.

İTÜ ise sadece TBL için değil BSL için de bir çok takıma örnek olacak bir yapılanmayla oldukça mütevazi bir bütçeyle başarının nasıl elde edilebileceğini gösterdi bizlere. Normal sezonu 6.bitirmelerine rağmen Akhisar’ı elmeyi başardılar yarı finalde. Genç bir kadro olmalarına rağmen küllerinden yeniden doğan Cenk Akyol’un liderliğinde oldukça tehlikeli bir takıma dönüştüler.

Finale çıkmayı sonuna kadar haketmiş iki güzide takımın kapışmasını izleyeceğiz. Ormanspor ev sahibi avantajının yanında daha tecrübeli oyunculara sahip ve bu seviyede tecrübe yetenekten bile önemli olabiliyor. Bu nedenle formda İTÜ karşısında bir adım önde olduklarını düşünüyorum ve handikap da bence aşabilecekleri makul bir seviyede.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …