Anasayfa / İddaa Tahminleri / OGM Ormanspor – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 14.06.19

OGM Ormanspor – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 14.06.19

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 5. ve son maçında OGM Ormanspor Cuma saat 16:00’da Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Ormanspor sezon boyunca oynadığı basketbolla Graves ve Rizvic liderliğinde BSL’ye hazır olduğunu gösterdi ki finalde de 2-2 ile işi son maça kadar getirdiler formda ve iddialı rakipleri karşısında. Evlerindeki 2 maçı sırasıyla 6 ve 11 sayı farkla kazanarak avantajlarını son maça kadar taşımayı başarmışlardı. Ancak moral olarak iyi durumda olmadıkları da bir gerçek, çünkü bu kritik final maçına 2 maçı üst üste kaybederek çıktılar.

İTÜ uzun yıllar verdiği aranın ardından ilk defa BSL’ye bu kadar yaklaşmış durumda. Kulüpte yapılan başarılı çalışmalar, sponsorun istikrarlı desteği ve koç Yapıcıer’e güvenerek doğru oyunculara yatırım yapmaları sonucu genç takımlarıyla buraya gelerek büyük bir başarıya imza attılar. Artık BSL’ye bir maç uzaktalar ve son 2 maçı kazanmanın da moraline, özgüvenine sahipler. Cenk liderliğinde direneceklerdir.

Ormanspor daha tecrübeli bir kadroya sahip özellikle iki yabancısı Graves ve Rizvic açısından. Ancak seri boyunca İTÜ’nün enerjisine cevap vermekte de zorlandıklarını gördük. Bu nedenle bu maçta iki farklı konseptin kapışmasını göreceğiz. İTÜ de yabancıları ile olmasa bile tecrübeli Cenk’in skorer oyunu ile karşılık verebilecek seviyede. İki takımın da BSL’ye bu kadar yaklaşmışken maçı kolay bırakmayacaklarını ve son topa kadar çekişmenin devam edeceğini düşünüyorum. Bu nedenle İTÜ lehine açılmış handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Konyaspor – Manisa Büyükşehir Belediye İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Konyaspor Çarşamba saat 18:00’da Manisa Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak. MobilBahis …