Anasayfa / Denver Nuggets / Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets İddaa Tahmini 01.02.24

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 04:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Thunder son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da halen 32 galibiyetle zirve takibini 1 adım geriden sürdüren bir ekip… Evlerinde de 7 maçlık nefis bir serileri vardı ancak son maçta konuk ettikleri lider Wolves’a direnseler de 6 sayı farkla kaybetmişler, bu serinin de sona ermesine engel olamamışlardı. Bu maç öncesinde Jalen Williams ve Isaiah Joe dışında eksikleri bulunmuyor. 

Son şampiyon ise formda bir dönemden geçiyor, 5 maçtan 4 tanesini kazanarak geliyorlar buraya. Bu sayede de 33 galibiyete ulaştılar, Wolves ile durumu galibiyet sayısı olarak eşitlediler ama bir maçlarının fazla olduğunu da belirtelim. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda aslında 3 galibiyetlik güzel bir seri yakaladıklarını görmüştük ama son maçta konuk oldukları Doğu’nun dişli ekibi Knicks karşısında hiç direnememişler ve tam 38 sayı farkla hezimete uğramışlardı! Bu maç öncesinde çok önemli bir eksikleri var, Jokic’den faydalanamayacaklar. 

Normal şartlada Jokic oynasaydı bile Thunder’ın kazanması sürpriz olmazdı, bu sezon özellikle evlerinde herkesi yenebileceklerini göstermişlerdi. Şimdi Joker’in de olmadığını düşünürsek Denver’a üstünlük kurmaları kesinlikle sürpriz olmaz. Gilgeous-Alexander ve Giddey liderliğinde evlerinde tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, rakibi böyle önemli bir eksikle yakalamışken düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.46
Best10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BC Maroussi – Apollon Patras İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde BC Maroussi Pazartesi günü saat 18:15’de Apollon Patras ile karşılaşacak. …