Anasayfa / NBA / Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 08.03.23

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 08.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Oklahoma City Thunder, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 04:00’te Golden State Warriors ile Paycom Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 239.5 olarak belirlemiş.

Oklahoma City Thunder üst üste üç iç saha mağlubiyetinin ardından Utah’la iki kere karşı karşıya gelmiş ve oynadığı iki maçı da kazanmayı başarmıştı. Böylece hâlâ play-in yarışının içinde kalan ekibin en büyük rakibinin Lakers olduğunu düşünüyorum bu yarışta. Kenrich Williams üç maç önce el bileğinden sakatlanmıştı ve sezonu kapattığı açıklandı. Onun yanında son dönemde harika oynayan ve son maçı da 32 sayıyla bitiren Jalen Williams’ın da el bileğindeki burkulma nedeniyle bu geceki durumu belirsiz olarak rapor edildi.

Golden State Warriors iç sahada üst üste beş kere kalip geldikten ve seri yakaladıktan sonra dış sahada oynadığı Lakers maçını kaybetti. Böylece dış saha derecesi 7-24’e gelen ekip bir kez daha deplasmanda hayal kırıklığı yaratmış oldu. İç sahada ise 27-7’lik bir dereceleri olduğu için 5. sırada oturmaya devam ediyorlar. 13 Şubat’tan beri kişisel nedenlerden dolayı forma giymeyen ve sebebi bilinmeyen Andrew Wiggins’in bu gece de oynamayacağı açıklandı ki takım seviye atlamak için ona ihtiyaç duyuyor.

Oklahoma City Thunder bu sezon şu ana kadar başardıklarıyla alkışı birçok defa hak etti. Shai Gilgeous-Alexander önderliğnide yollarına devam ediyorlar ki şu an için yolları açık gözükmekte. Bu gece Jalen Williams oynayıp oynamayacağı onlar adına kritik. Öte yanda ise deplasman kabusu devam eden, Curry’nin dönüşüyle bile nefes almayan bir Golden State mevcut. Bu geceki maçta tarafların galibiyet şansını 50-50 şeklinde değerlendirmekteyim. Bu sezonki iki maçlarında sırasıyla 248 ve 255 sayı çıkan iki ekip bu gece de bol skorlu bir maç izletebilir.

Eksikler:

Oklahoma: Jalen Williams (gtd), Aleksej Pokulevski
Golden State: Andrew Wiggins, Gary Payton II

İddaa Oranı: ÜST (239.5) – 1.52
intobet Oranı: ÜST (239.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …