Anasayfa / Brave Thunders Kawasaki / Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 08.03.23

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 08.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Çarşamba günü saat 04:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Thunder son dönemde Gilgeous-Alexander’ın yokluğunda epey zorlanmıştı. Ama Kanadalı skorerin dönmesiyle denk rakiplerinden Jazz’ı üst üste 2 kere evlerinde yendiler ve bu sayede 30 galibiyete ulaştılar, artık play-in yarışından sadece 1 adım gerideler ve üstelik bir maçları da eksik rakiplerine göre. Son maçı 129-119 gibi net bir skorla kazanırlarken Gilgeous-Alexander 38 sayı, 7 ribaund, 4 asist, Jalen Williams 32 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Giddey 24 sayı, 9 ribaund, 9 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Bu maçta Jalen Williams, Kenrich Williams ve Pokusevski’den faydalanamayacaklar.

Warriors ise son dönemde üst üste iyi sonuçlar almış ve Curry ile Wiggins’siz oynamaya alışmıştı. Ama Curry’nin dönmesiyle beraber son maçlarında konuk oldukları Lebron’suz Lakers’a 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 105 sayı üretebildikleri o maçta Curry 27 sayı, 6 asist, Thompson 22 sayı, 5 ribaund, Green 15 sayı, 8 ribaund ve DiVincenzo 11 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi. Wiggins, Payton II ve Rollins’den yine faydalanamayacaklar, Green ile Looney’nin durumları ise maç saatinde belli olacak.

Curry’nin dönmesiyle toparlanması beklenen Warriors aksine ilk maçında Lebron’suz Lakers’a deplasmanda teslim olmuştu. Şimdi yine deplasamndalar ve yine karşılarında play-in yarışında olan dişli bir rakip, Thunder olacak. Her ne kadar ev sahibinde Jalen Williams gibi önemli bir isim forma giyemeyecek olsa da Gilgeous-Alexander ve Giddey ikilisinin liderliğinde kendi sahalarında kolay pes etmeyeceklerini, Warriors’ı zorlayarak kaybetseler bile handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …