Anasayfa / NBA / Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 17.10.19

Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 17.10.19

NBA sezon öncesi hazırlık maçında Oklahoma City Thunder evinde Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Maç için iddaa oran açıklamazken bets10 ise toplam sayı limitini 217,5 olarak belirlemiş.

Oklahoma City Thunder son hazırlık maçında Dallas Mavericks karşısında Chris Paul ve Steven Adams’ı dinlendirdi ve salondan farklı mağlup ayrıldı 107-70. Dennis Schroder oyun kurucu pozisyonunda takımı organize etmekte sıkıntı yaşarken ayakta kalan tek isim Danilo Gallinari oldu. Koç Billy Donovan Russell Westbrook’un gidişinden sonra takımı nispeten daha düşük bir tempoda oynatmayı tercih ediyor.

Memphis Grizzlies ise hazırlık döneminde ilk kez bir NBA takımıyla evinde karşılaştığı maçta Charlotte Hornets’a 120-99 yenildi. Mevcut kadrolarıyla batının en zayıf halkası konumundalar. Ja Morant gibi patlayıcılığı ve atletik kabiliyeti yüksek bir garda sahip olmalarına rağmen temposuz oynamayı tercih ediyorlar. Yarı saha hücumunda ise organize olmak konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Buna rağmen kadrolarında yatırım yaptıkları önemli parçalar var fakat zamana ihtiyaçları var.

Oklahoma City Thunder kadro kalitesi olarak rakibinin önünde. İki takım da tempoyu zorlamak yerine daha çok yarı saha hücumunu tercih ediyor. Her iki takımın bir diğer ortak noktasıysa hazırlık döneminde ofansif verimliliklerinin düşük oluşu. Thunder rakibine oran daha atletik ve daha kompakt bir takım. Fakat dış atışlarda çok düşük yüzdeyle hücum ediyorlar. İki takımın mücadelesi düşük tempolu geçmeye aday. İki takımın mücadelesinden düşük skor bekliyorum. 

 

Eksikler:

Oklahoma City Thunder: Andre Roberson

Memphis Grizzlies: Jonas Valanciunas

İddaa Oranı: –

Avrupa Bahis Oranı: Alt (217,5) – 1.88

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …