Anasayfa / NBA / Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 15.02.21

Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 15.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Oklahoma City Thunder, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Milwaukee Bucks ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikaplarını ev sahibi ekibin lehine 9.5 olarak belirlemiş.

Son maçlarda üst üste alınan mağlubiyetlerle birlikte 14. sıraya düşen Oklahoma, Batı konferansındaki ilk 8 treniyle oluşan makası kapatmakta zorlanıyor. Sezon genelinde çok etkili bir performans izleyemediğimiz ekipte, yaşanan sakatlık problemleri de can sıkmakta. Buna rağmen son 3 maçta da rakiplerine zorluk çıkartmayı başardılar. Bu geceki maçta Shai Gilgeous-Alexander’dan bir kez daha yoksun olacaklar. Takımın bir diğer önemli ismi George Hill’in Mart ayına kadar oynaması beklenmiyor.

Milwaukee Bucks 5 maçlık galibiyet serisinin ardından üst üste iki mağlubiyet aldı. Phoenix ve Utah gibi tehlikeli iki deplasmandan çıkmayı başaramayan ekipte, COVID nedeniyle parkelerden uzak olan Jrue Holiday’in yokluğu can sıkıyor. Buna rağmen mağlup oldukları iki maçta skoru paylaşmayı bildiler. Fiziksel ve ofansif yönde çok çok güçlü olsalar da bir şampiyon gibi oynamayı başaramıyorlar. Sorumluluk anlarında yaşadıkları sıkıntının yanı sıra, top çevirmesini bilen takımlara karşı da zorluk yaşıyorlar.

Oklahoma City Thunders’ı oldukça zor bir gece bekliyor. Formsuz durumdalar. Oyun kurucu rotasyonundaki kilit 2 isimden yoksunlar. Ve kadro düzeyi olarak fark yaratacak yeterliliğe sahip değiller. Öte tarafta ise bu tip rakipleri parkeye gömmeyi çok iyi bilen, son iki maçını kaybetmiş bir Milwaukee Bucks var. Deplasman ekibinden güçlü bir performans bekliyorum. Handikapı aşarak çift haneli rahat bir galibiyet alabilirler.

Eksikler:

Oklahoma: Shai-Gilgeous Alexander, George Hill
Milwaukee: Jrue Holiday, Jordan Nwora 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …