Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Bremerhaven İddaa Tahmini 02.01.19

Oldenburg – Bremerhaven İddaa Tahmini 02.01.19

Almanya easy Credit BBL 14.hafta mücadelesinde Oldenburg Çarşamba saat 22:30’da Bremerhaven ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Oldenburg 12 maçın ardından hanesine yazdırdığı 10 galibiyetle bu sezonun flaş takımlarından biri, Alba Berlin ile ikinci sırayı paylaşıyorlar. Evlerinde oynadıkları 5 maçta da bileklerini bükebilen çıkmadı zaten. Aralık ayında bir tane evlerinde maç oynadılar onda da Gottingen’i 16 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Son maçlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Wurzburg’u 10 sayı farkla geçmişlerdi.

Bremerhaven ise bu sezonun zayıf halkalarından biri, 3 galibiyetle düşme potasında yer alıyorlar. Deplasman karnelerinde ise 6 maçta 2 galibiyet var. Evden uzakta oynadıkları son maçta Frankfurt’a 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Asıl önemli olan içerde dışarda farketmeksizin 7 maçtır kaybediyorlar. Son olarak evlerinde Alba Berlin’e 8 sayı farkla yenilmişlerdi.

Oldenburg son haftaların en formda en dominant takımı, son 6 maçtır üst üste kazanıyorlar, bileklerini içerde dışarda bükebilen çıkmadı ki evlerinde de 5 maçlık bir galibiyet serileri var zaten. Bremerhaven ise bu sezonun en kötü takımlarından biri. Formda Oldenburg’a karşı üstelik deplasmanda direnebileceklerini düşünmüyorum. Handikap bir tık fazla olsa da Oldenburg’un aşarak kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Yunanistan – Türkiye İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Akropolis Turnuvası’dan ev sahibi Yunanistan Cumartesi saat 20:30’da Türkiye‘yi konuk edecek. …