Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Frankfurt İddaa Tahmini 11.02.20

Oldenburg – Frankfurt İddaa Tahmini 11.02.20

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Oldenburg Salı saat 22:30’da Frankfurt ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Oldenburg 17 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırabildi ve ilk 4 yarışındaki önemli takımlardan biri halen. Evlerindeki performansları da iyi durumda, 8 maçtan 6 tanesini kazandılar şuana kadar. EuroCup’da çeyrek final şanslarını son haftay taşıdılar ve ligde de evlerindeki bu maçı farklı kazanıp moral bulmak isteyeceklerdir. BBL’deki son 2 iç saha maçlarında sırasıyla Hamburg’u 12 ve güçlü Alba’yı 5 sayı farkla geçmişlerdi.

Frankfurt ise ligin vasat takımlarından biri. Düşme potası ile play-off yarışının ortasında yer alıyorlar ve artık tek amaçları düşme potası ile aralarındaki farkı korumak olacak sezon sonuna kadar. Zaten ellerindeki mütevazi kadro da bundan fazlasını beklememek gerektiği söylüyor. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 10 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybederken rakiplerden 18, 12, 8 ve 11 sayı yemişlerdi.

Oldenburg hem daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip hem de ev sahibi avantajı bulunuyor. Ayrıca onların Frankfurt’a göre halen geçerli bir hedefi var, ilk 4 sıra için kapışıyorlar. Bu nedenle vasat rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, EuroCup’daki kritik son hafta öncesi taraftarları karşısında farklı kazanarak mora depolayacaklarını düşünüyorum. Son deplasman maçlarında kayıpları oynayan Frankfurt’un formda rakibi karşısında direnip handikapta kalması bana göre sürpriz olur.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.49
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …