Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Gottingen İddaa Tahmini 10.06.20

Oldenburg – Gottingen İddaa Tahmini 10.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası A grubu ikinci maçında Oldenburg Çarşamba saat 17:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa Oldenburg’un galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için oranı 166.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg turnuvaya çok kötü başlamış ve ilk maçta Ulm’a 66-85 gibi can sıkıcı bir skorla yenilerek ciddi hayal kırıklığı yaratmışlardı. Koç Drijencic’in öğrencilerinin silkelenip bu maçta reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Ulm karşısında pota altında Boothe ve Mahalbasic’den tam 36 sayılık katkı almışlar ama Larson, Paulding, Hobbs gibi kaliteli kısalardan katkı alamamışlardı. Bu kez kısaların da devreye girmesini bekliyorum.

Gottingen ilk maçta genç guard Hundt’dan çok ekstra 30 sayı ile Crailsheim’ı 89-78’lik skorla yenip iyi bir başlangıç yaptı turnuvaya. Ancak her maç Hundt’un böyle 8-14 ile üçlük atmasını bekleyemezler. Andric, Allen ve Ruoff üçlüsünün daha fazla sorumluluk alması gerekecek. İlk maçtan bize gösterdiler ki yüksek tempoda oynayacaklar ve savunmaya pek önem vermiyorlar. Crailsheim biraz iyi gününde olsa 80 sayıy rahatlıkla geçebilirdi ki kötü olmalarına rağmen 78 sayı üretmişlerdi. 

İki ekip de özünde tempoyu seven ve skor potansiyeli yüksek olan oyunculardan kurulu. Turnuva genelinde aslında yüksek skorlu mücadeleler izledik. Gottingen’in de hücumda ilk maçta iyi iş çıkardığını düşündüğümüzde bu maçın da yüksek skorlu geçeceğini söyleyebiliriz, çünkü ilk maçta sadece 66 sayıda kalan Oldenburg’dan bir skor patlaması bekliyorum. Diğer taraftan Oldenburg’un formda pota altı ikilisi Boothe ve Mahalbasic’in fark yartacağını, bu kez kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (164.5) – 2.00
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (166.5) – 2.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ness Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 22.09.20

İsrail Kupası son 16 eleme maçında Ness Ziona Salı saat 19:30’da Hapoel Eilat ile karşılaşacak. …