Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Gottingen İddaa Tahmini 20.11.22

Oldenburg – Gottingen İddaa Tahmini 20.11.22

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Oldenburg Pazar günü saat 17:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Oldenburg geçen sezonun aksine bu kez alt sıralardan kurtulmak adına hamlesini erken yaptı, işleri sezon başından sıkı tuttu ve şuana kadar çıktıkları 6 maçtan 4 tanesini kazanarak play-off potasında kendilerine yer buldular. Ayrıca bu sezon evlerinde oynadıkları 3 maçtan ikisini kazandıklarının da altını çizelim. Son olarak denk rakiplerinden Ulm’u 81-73 ile yenmeyi başarmışlardı. Milli aranın hemen öncesinde ise deplasmanda kendi sikletlerinde olmayan Frankfurt’a konuk olmuşlar ve 7 sayı farkla kazanmışlardı. 

Gottingen ise ligin orta şekerli takımlarından birisi, 5 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Ancak son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini ve bir düşüş içerisinde olduklarının altını çizelim. Deplasman karneleri ise aslında iyiydi ama son sınavlarında güçlü Bonn’a 9 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Milli araya ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Wurzburg’u 8 sayı farkla geçerek moralli girmişlerdi. 

Her ne kadar puan tablosunda iki takım arasında pek bir fark yok gibi görünse de Oldenburg’un daha kaliteli bir kadroya sahip olduğu, daha iyi basketbol oynadığı bir gerçek. Bu maçta da kendi sahalarında play-off yolundaki direkt rakiplerinden biri karşısında hata yapmayacaklarını, Russell, Drechsel, Klassen, Teague gibi silahları verimli kullanarak kazanacaklarını ve bunu yaparken de düşük handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …