Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Jena İddaa Tahmini 18.01.19

Oldenburg – Jena İddaa Tahmini 18.01.19

Almanya easyCredit BBL 16.hafta mücadelesinde Oldenburg Cuma saat 22:30’da Jena ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 17.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikpaı 15.5 olarak açıklamış.

Oldenburg 12 galibiyetle lider Bayern’in en yakın takipçisi ve bu sezon Avrupa kupalarında oynamamanın avantajı ile sadece lige konsantre olarak iyi iş çıkarıyorlar. Evlerindeki 7 maçtan 6 galibiyet almayı başardılar. Geçen hafta Alba’ya yenilene kadar 6/6 ile devam ediyorlardı ve bir önceki 2 maçta zayıf rakiplerinden Bremerhaven’i 23 ve Gottingen’i 16 sayı farkla yendiklerini hatırlatayım.

Jena ise sadece 3 galibiyet alabildi ve ligin vasat takımlarından biri, düşme adaylarından biri konumundalar. Deplasman karneleri de hayli kötü, 6 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybederken sırasıyla Bamberg’den 32, Wurzburg’dan 15 ve Braunschweig’dan 24 sayı fark yemişlerdi.

Oldenburg son maçta evinde Alba Berlin’e kaybederek 6 maçlık serinin sona ermesine neden olmuştu. Bu maçın reaksiyonu ile karşılarındaki zayıf rakipleri Jena’ya oldukça acımasız davranacaklarını düşünüyorum. Jena’nın ligin sıradan takımlarından bile 20 ve üzeri fark yediğini düşündüğümüzde güçlü Oldenburg karşısında direnerek handikapta alma ihtimalleri olacağını sanmıyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-15.5) / 1.69
Güven İndeski: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …