Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 16.05.23

Oldenburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 16.05.23

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi ilk maçında Oldenburg Salı günü saat 20:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Oldenburg ligin sonunu formda bitiren takımlardan birisi ki hedefledikleri gibi 4. sırayı da kaparak play-off’a saha avantajı ile başlıyorlar. Normal sezondaki son 3 iç saha maçlarında da başarılı performanslara imza attıklarının altını çizelim, Bamberg’i 9 sayı, buradaki rakipleri Ludwigsburg’u 13 sayı ve güçlü Bayern’i ise 12 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 88-76 ile kazandıkları o son maçta Russell 37 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile MVP performansı sergilemiş, Teague de 16 sayı, 5 ribaund ile ona destek olan isimdi. 

Beklentilerin altında kalan ve sezonu 5. sırada bitiren Ludwigsburg ise play-off’a dezavantajlı olarak başlıyor. Ellerinde aslında kağıt üstünde iyi bir kadro var ama konu sahada oynanan basketbola gelince özellikle sezonun ikinci yarısında sınıfta kaldıklarını net olarak söyleyebiliriz. Özellikle deplasman karneleri ağır sıkıntılı, evden uzakta tam 7 maçtır kazanamıyorlar ki son deplasman maçlarından birinde, 29 Nisan’da da buradaki rakipleri Oldenburg’a 13 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok, hatta denklik var diyebiliriz. Ancak sezonun son kısmında sergiledikleri form grafiklerine bakacak olursak Oldenburg’un açık ara önde olduğunu görebiliriz. Özellikle onların evlerindeki etkili performansı, Ludwigsburg’un evden uzakta varlık gösterememesi bu maçta ibrenin net olarak bir yöne kaymasını sağlıyor. 29 Nisan’da konuk edip 13 sayı farkla geçtikleri Ludwigsburg’u play-off’da da fazla zorlanmadan geçeceklerini, handikapı aşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.41
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …