Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 03.01.23

Oldenburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 03.01.23

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde Oldenburg Salı günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Oldenburg ligin ilk 4 adaylarından biri konumunda bu sezon. 12 maçtan 8 tanesini kazandılar. Evlerindeki performansları da gayet iyi durumda üst üste 3 maçlarını kazandıktan sonra son olarak kendilerinden bir alt seviyede olan Wurzburg’a 2 sayı farkla sürpriz şekilde yenilerek sezonun iç sahadaki 2. mağlubiyetini almışlardı sadece. Yılın kapanış maçında ise denk rakiplerinden Hamburg’u deplasmanda 1 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. 

Chemntiz ise geçen sezon olduğu gibi yine dişli play-off adaylarından birisi. 10 maçtan 6 tanesini kazandılar şuana kadar. Son 3 deplasman maçlarında Ulm’u uzatma sonunda yenerken Hamburg’a fark atmşlar ve lider Bonn’a ise 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Onlar adına 2022’nin son maçı niteliğindeki o karşılaşmada Filipovity 17 sayı, Susinskas 14 sayı ve Velicka 10 sayı, 8 asist ile direnen başlıca isimleri olmuşlardı. 

İki takım da son dönemde iyi sonuçlara imza attı ve istikrarlı basketbol oynadılar. Ama Oldenburg’un saha avantajı bu maçta ağır basıyor bana göre ki kağıt üstünde de zaten daha iyi bir kadroları var. Wurzburg karşısında yaşadıkları iş kazasını unutturmak ve taraftarları ile barışmak adına bu maçta işleri sıkı tutacaklarını, Drechsel, Lomazs, Russelll, Leissner, Klassen gibi silahların tamamını devreye sokarak düşük handikapı geçip 2023’e galibiyetle başlayan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
Hovarda Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Siauliai – Juventus İddaa Tahmini 30.01.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Pazartesi günü saat 19:50’de Juventus ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini …