Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 08.03.20

Oldenburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 08.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Oldenburg Pazar saat 18:30’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 173.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg EuroCup defterini kapattıktan sonra artık sadece lige konsantre durumda. BBL sahnesinde topladıkları 12 galibiyetle 5.sıradalar ve hedefledikleri 4.sıradan 2 maç geride kaldılar. Acilen toparlanmaları ve özellikle iç sahada seriye devam etmeleri gerekiyor. Son haftalarda hücum performanslarında bir düşüş ve daha kontrollü daha düşük skorlu maçlar izlettiler bizlere. Lig ve EuroCup’daki son maçlarında sırasıyla 137 ve 169 sayı çıkmıştı.

Vechta ise BCL’de defteri erken kapattı ve onlar da sadece lige konsantre durumdalar. Rakipleri ile aynı galibiyet sayısına sahipler ve averajla onları takip ediyorlar bir adım geriden. Onların da son maçlarda savunmaya daha çok önem verdiklerini, bu nedenle de bizlere düşük skorlu maçlar izlettiklerini söyleyebiliriz. Son 3 maçlarından ikisinde 146 ve 145 sayı çıkmıştı. 

İki takım da son haftalarda daha düşük tempoda, daha kontrollü ve daha savunma odaklı bir basketbolu benimsemiş durumda. Oldenburg kendi sahasında oynamanın avantajıyla tempoyu kontrol altında tutmak isteyecektir ve hücumda Mahalbasic faktörünü daha iyi kullanabilmek için yarı sahada daha çok vakit geçirecektir. Vechta’nın da iyi savunma yapan bir takım olduğunu biliyoruz ve sıralama açısından çok kritik olan bu stresli maçta standart bir BBL maçının aksine daha düşük skorlar görebilir.

İddaa Oranı: ALT (171.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (173.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …