Anasayfa / Dep. San Jose / Olimpia – Dep. San Jose İddaa Tahmini 28.06.24

Olimpia – Dep. San Jose İddaa Tahmini 28.06.24

Villa Elisa’da yani tarafsız sahada oyananacak Paraguay Ligi final maçında Olimpia Cuma günü saat 02:30’da Dep. San Jose ile karşılaşacak. intobet Olimpia’nın galibiyeti için oranı 1.63 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Olimpia kazananlar etabını lider olarak tamamlamayı başarmış ve son maçta da rakibi San Jose’yi deplasmanda olmasına rağmen 74-79’luk skorla geçmeyi başarmıştı. O maçta Graham 23 sayı, 3 asist, Gauto 15 sayı, 3 asist ve Espinoza 10 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. Ama tabi aslan payı etkili ve sert takım savunmasındaydı. Rakibi deplasmanda olmalarına rağmen 74 sayıda tutabilmeleri galibiyeti getirmişti.

San Jose ise kazananlar etabını rakibinin ardından 2. sırada tamamladı. Bunun nedeni son maçta evlerinde olmalarına rağmen 5 sayı farkla da olsa kaybetmeleriydi. O maçta Sanchez 18 sayı, 4 asist, Riveros 16 sayı, 5 asist ve Benitez 12 sayı, 7 ribaund ile direnen isimler olsa da takımın geir kalanından taraftar desteğine rağmen iyi katkı alamamışlar, bu nedenle de rakibin sert savunmasını aşıp hücumda istedikleri gibi verimli olamamışlardı.

Elbette iki takım da burada finalde olmayı sonuna kadar haketti. Zaten bir sezonu lider diğeri 2. sırada bitirmiş iki takımdan bahsediyoruz. Dolayısıyla ucunda artık kupa olan bu kritik maçta da varlarını yoklarını ortaya koyarak bize çekişmeli bir mücadele izleteceklerini, iki takımın da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Ama son maçta, 2 gün önce rakibini deplasmanda deviren Olimpia’nın sahip olduğu psikolojik üstünlükle galibiyete ve dolayısıyla da kupaya bir adım daha yakın olduğunu da düşünmüyor değilim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …