Anasayfa / Alba Berlin / Olimpia Milano – Alba Berlin İddaa Tahmini 04.02.20

Olimpia Milano – Alba Berlin İddaa Tahmini 04.02.20

Turkish Airlines Euroleague 23.hafta mücadelesinde Olimpia Milano Salı saat 22:45’de Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Milano 22 maçın ardından 11 galibiyet elde etti ve halen play-off yarışında iddialarını sürdürüyorlar. Evlerindeki maçlarda da gayet iyi bir performansları var, 11 maçtan 9 tanesini kazandılar. Ancak evlerindeki son 3 maça baktığımızda pek de iyi performanslar sergilemediklerini görüyoruz. Zenit ve Bayern gibi zayıf rakipleri son topta sadece 1 sayıyla geçerken, Panathinaikos’u ise 9 sayı farkla geçmişlerdi. Son lig maçlarında da deplasmanda Brindisi’yi yine zor bir şekilde 3 sayı ile geçebilmişlerdi. Brooks, Cinciarini, Moraschini forma giyemeyecekler, Biligha’nın ise durumu maç saatinde belli olacak.

Alba ise beklendiği gibi Euroleague’in zayıf halkalarından biri, 7 galibiyetle 16.sıradalar. Deplasman karneleri ise beklendiği gibi sorunlu, 12 maçtan sadece 3 tanesini kazandılar. Ancak son 3 deplasman maçlarına baktığımızda gayet iyi işler çıkardılar, önce Olympiakos’u sonra da Kızıl Yıldız’ı geçtiler ama son olarak formda Zalgiris karşısında direnemediler, tam 24 sayı farkla yenildiler. Haftasonu ise BBL’nin dişli takımlarından Oldenburg’a karşı iyi direnseler de 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Schneider, Peno, Giedraitis dışında eksikleri bulunmuyor.

Milano artık play-off yolunda hata yapmak istemeyecektir özellikle kendi sahasında. Ancak son maçlarda pek iyi sinyaller vermediklerini de gördük, basketbol kaliteleri sezon başına nazaran düşmüş durumda. Alba ise son maçlarda toparlanma sinyalleri veriyor ve deplasmanlarda da maç kazandılar, haftasonu da son maçta Oldenburg karşısında iyi direndiler. Sıralama açısından denk görünmeseler de kadro kalitesi ve oynanan basketbol adına denk olan iki ekip arasında farkın çift hanelerde olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.67 
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …