Anasayfa / AS Monaco / Olimpia Milano – AS Monaco İddaa Tahmini 31.03.22

Olimpia Milano – AS Monaco İddaa Tahmini 31.03.22

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Perşembe saat 21:45’de AS Monaco ile karşılaşacalak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Milano geçen sezon Final Four biletini kaparak önemli bir başarıya imza atmıştı uzun yıllar sonra. Bu sezon da çıtayı düşürmek istemiyorlar. Şuana kadar topladıkları 18 galibiyetle de bu yolda önemli bir adım attılar. Çünkü normal sezonu ilk 4 sırada bitirmek play-off’da ev sahibi avantajına sahip olmaları demek olacak. Son 2 maçlarını kazanarak formda olduklarını göstermişler ama bunun yanında bu sezon evlerindeki 13 maçtan 10 tanesini kazandıklarının, kalelerini iyi koruduklarının da altını çizelim. Son olarak 29 Mart’ta Bayern’i konuk etmişler ve 7 sayı farkla yenebilmişlerdi.  Kell ve Mitoglou’ndan bu maçta faydalanamayacaklar. 

Monaco ise son dönemin en formda ekiplerinden biri, 3 maçlarını üst üste kazanarak 13 galibiyete ulaştılar ve kendilerine play-off potasında 7. sırada yer buldular. Son 5 deplasman maçlarından 4 tanesini kazandıklarını, tek mağlubiyetlerinde de lider Barça’ya çok iyi direndileklerini sadece 5 sayı ile yenildiklerini belirtelim. Son Euroleague maçlarında konuk ettikleri Baskonia’yı 78-68 gibi net bir skorla geçerek olumlu performanslarını sürdürmüşlerdi. Ellerinde James, Hall, Motiejunas gibi kaliteli silahlar olduğunun altını bir kez daha çizelim ve bu maçta tam kadro olacaklar, eksik ya da sakat oyuncuları yok. 

Milano ilk 4 yarışının, Monaco ise play-off yarışının dişli ekiplerinden biri. Son haftalarda iki takım da iyi basketbol oynuyorlar, aldıkları sonuçların tesadüf olmadını gösteriyorlar ama burada kritik olan konu Monaco’nun play-off biletini kapabilmek için çok daha fazla galibiyete ihtiyacı olması. Dolayısıyla depasmanda olmalarına rağmen başta James ve Motiejunas olmak üzere takım olarak direneceklerini, kaybetseler de handikapı içinde kalacaklarını söyleyebilirim. Bu arada ilk maçı Milano deplasmanda 6 sayı farkla kazanmıştı, yani Monaco’nun minimum 7 sayı farkla kazanmaya çalışacağını da söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …