Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 04.09.20

Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 04.09.20

İtalya Süper Kupa A grubu mücadelesinde Olimpia Milano Cuma saat 18:00’da Brescia ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 19.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 18.5 olarak açıklamış.

Milano geniş ve kaliteli kadrosu ile bu sezon Serie A’da açık ara şampiyonluk adayı olduğunu Süper Kupa’da oynadığı ilk 3 maçta da net olarak gösterdi. Cantu’yu içerde 30, Varese’yi deplasmanda 33 ve yine Cantu’yu bu kez deplasmanda 40 sayı farkla eze eze yendiler. Punter, LeDay, Hines, Delaney, Rodriguez, Tarczewki, Datome, Moraschini gibi silahlarını devreye sokmayı başardı koç Messina turnuva boyunca. 

Brescia ise iki önemli uzunu Cline ve Ristic’den yoksun oynadığı turnuvada iki maçını da son toplarda kazanabildi. Zayıf rakipleri Cantu’yu 75-76 ve denk rakiplerinden Varese’yi ise içerde 89-88 ile geçebildiler. Burns, Crawford, Chery, Sacchetti gibi tecrübeli isimler takımlarını sırtlamaya çalışıyorlar. Ancak iki uzunları birden yokken daha fazla direnmeleri hayli zor görünüyor ki Burns de kondüsyon olarak çok iyi durumda değil.

Milano geniş kadrosu ile bu sezon Euroleague sahnesinde de çok iddialı olacak bir takım. Pandemi nedeniyle takımların ciddi şekilde güç kaybettiği Serie A’da da açık ara şampiyonluk adayı olduklarını gösterdiler. Hem Cline hem de Ristic’den yoksun olan Brescia karşısında Tarczewski, Hines, LeDay gibi uzunlarını iyi kullanacaklarını, Punter’in de skorer oyunu liderliğinde yine farklı kazanacaklarını düşünüyorum. 20-25 sayı arasında fark atmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-18.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 (-19.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …