Anasayfa / FC Barcelona / Olimpia Milano – FC Barcelona İddaa Tahmini 04.11.21

Olimpia Milano – FC Barcelona İddaa Tahmini 04.11.21

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Perşembe saat 22:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 151.5 olarak açıklamışlar. 

İtalyan ekibi sezonun en formda takımlarından biri ve geçen sezon olduğu gibi yine Final Four’un güçlü adayları arasında yer alıyorlar. Zaten bunun da altını doldurdular şimdiye kadar oynadıkları 7 maçtan 6 tanesini kazanarak. Bunun yanında ligin en iyi savunma yapan ekiplerinden biri olduklarını da belirtelim, ortalamada sadece 71 sayı görüyorlar potalarında. Euroleague ve Serie A’daki son 2 maçlarını da evlerinde oynayıp kazanırken bu senaryoda bizlere düşük skorlu mücadeleler izletmişler, önce Kızıl Yıldız’ı 79-62 sonra da Sassari’yi 79-50 gibi dikkat çekici bir skorla farklı yenmişlerdi. Delaney ve Moraschini dışında eksikleri yok. 

Geçen sezonun finalisti Barça, bu sezona da çok iyi başları beklendiği gibi ve onlar da 6-1’lik dereceye sahipler. Yani liderlik yarışında averajla Mİlano’nun gerisindeler. Koç Saras’ın ne kadar savunma odaklı bir koç olduğunu, takımına kontrollü ve düşük tempoda bir basketbol oynattığını biliyoruz. İki kulvardaki son 4 maçlarının tamamında da bunun görmüştük, sırasyka 148, 150, 153 ve 148 sayı üretilmişti. Son olarak ligde konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Fuenlabrada’yı 79-69 ile rahat bir şekilde yenmişlerdi. Bu maçtan da anlayacağınız üzere rakipten bağımsız olarak kendi basketbollarını sahaya koyup, oyunu sertleştirip tempoyu düşürmeye çalışıyorlar. Bu datalarla beraber Milano’nun da iyi savunma yaptığının altını tekrar tekrar çizerek seçemimi alt seçeneğinden yana yapıyorum tahmin edeceğiniz üzere. 

İddaa Oranı: ALT (151.5) – 1.53
Rexbet Oranı: ALT (151.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kolombiya – Uruguay İddaa Tahmini 27.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemeleri kapsamında Arjantin’de düzenlenen fanusta Kolombiya Cumartesi saat 21:10’da Uruguay …