Anasayfa / FC Bayern Munich / Olimpia Milano – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 29.03.22

Olimpia Milano – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 29.03.22

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Salı saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için limiti 149.5 olarak belirlemişken Rexbet ise limiti 150.5 olarak açıklamış.

Milano bu sezon da güçlü Final Four adaylarından biri ki ikinci sıra şansları da devam ediyor, Real’den bir adım gerideler ve 1 maçları da eksik. İtalyan ekibi ligin en iyi savunma takımlarından biri, ortalama 71 sayı görüyorlar potalarında. Euroleague sahnesindeki son 3 iç saha maçlarından ikisini kazanırken maçların tamamında ise bizlere savunma odaklı, düşük tempoda bir mücadele izletmişlerdi. Sırasıyla 123 ve 131 sayı üretilmişti bu maçlarda. Kell dışında eksikleri yok bu maçta. 

Bayern ise son dönemde kötü sonuçlar elde etmiş olsa da halen ligin play-off yarışında yer alan ekiplerinden biri. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Koç Trinchieri’nin öğrencileri de savunma odaklı, sert bir takımlar. Özellikle evden uzaktaki maçlarda üretim sorunları var, son 3 deplasman maçlarından 2 tanesinde bizlere bu paralelde düşük skorlar izletmişlerdi. Sırasıyla 135 ve 147 sayı üretilmişti ki iki maçı da kaybetmişlerdi. Weiler-Babb’dan bu maçta da faydalanamayacaklar, Walden’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki başarılı koçun da sistemlerinin temelinde sert ve disiplinli savunma yer alıyor. Milano evinde kolay sayı yemeyen, Bayern ise deplasmanlarda üretimde sorun yaşayan bir ekip. Dolayısıyla bu maçta da Milano’nun duvar savunması karşısında çok zorlanacaklarını, Pana maçında sadece 67 sayı atabildiklerini düşündüğümüzde burada Munich’te de 70 sayının altında kalmaları beni şaşırtmaz. Milano’nun kazanmasını beklediğim maçta bu bağlamda düşük skor seçeneğini de ekliyorum tahminime. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (149.5) – 2.02
Rexbet Oranı: MS 1 & ALT (150.5) – 2.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …