Güncel
Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Olimpia Milano – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 22.03.24

Olimpia Milano – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 22.03.24

Turkish Airlines Euroleague 31. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko Cuma günü saat 22:30’da Olimpia Milano’ya konuk oluyor. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.58 olarak belirlemişken, intobet ise oranı 1.80 olarak açıklamış.

Milano bu sezon da hayl kırıklığı yarattı. Koç Messina gibi bir koça ve kaliteli kadrolarına rağmen 13 galibiyette kaldılar, play-off’dan çok uzaktalar. Ama halen play-in yarışının net olarak içinde olduklarını belirtelim, son maçta Monaco’yu deplasmanda tam 18 sayı farkla geçerek yarışa tutunmuşlardı. Bu

maçta Baron ve Ricci’den faydalanamayacaklar, Lo’nun durumu ise belirsiz.

Temsilcimiz ise tam anlamıyla istim üstünde diyebiliriz. Ataşehir’de kazanmaya devam ederken, deplasmanda da iyi işler çıkarıyorlar. Son olarak lider Real’i evide 10 sayı farkla devirdiklerini unutmayalım. Bu sayede de 19 galibiyete ulaştılar, ilk 4 yarışında önemli bir avantaj yakaladılar. Pierre’in durumu net değil, başka önemli bir eksik ya da sakat bulunmuyor.

Kağıt üstünde Milano elbette gayet iyi bir takım ve temsilcimizle başedebilecek güçte. Ancak sezon genelinde sergiledikleri istikrarsız performansla evlerinde bile güven vermiyorlar. İstim üstünde olan temsilcimizin Monaco zaferi ile morallenen, halen play-in şansını koruyan rakibi karşısında zorlanabileceğini ama sonu da hata yapmayarak galibiyete ulaşabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.58
intobet Oranı: MS 2  – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …