Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Olimpia Milano – Real Madrid İddaa Tahmini 03.03.20

Olimpia Milano – Real Madrid İddaa Tahmini 03.03.20

Turkish Airlines Euroleague 27.hafta mücadelesinde Olimpia Milano Salı saat 22:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Milano son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ama geçen hafta Zalgiris karşısında iyi direnip uzatmada kaybetmişlerdi, daha olumlu sinyaller vermişlerdi. 11 galibiyetleri var ve play-off potasının 1 adım gerisinde kalmış durumdalar, şiddetle galibiyete ihtiyaçları var. Bu sezon evlerindeki 13 maçtan 9 tanesini kazanmış olmanın moraline sahip olacaklar. Burns’den faydalanamayacaklar, Rodriguez’in durumu ise maç saatinde belli olacak.

Real Madrid cephesinde ise sakatlıklar can sıkmaya devam ediyor. Bu maça sadece 11 oyuncuyla gelecekler. Deck, Causeur, Llull, Mickey, Randolph forma giyemeyecekler. Elbette çok geniş bir kadroları var ve bu isimlerin yokluğunda bile halen favoriler bu maçta. Ancak maçın coronavirüs nedeniyle kapalı kapılar ardında, taraftarsız oynanacak olması şimdiden oyuncuları ve hatta koç Laso’yu bile negatif etkilemiş durumda. 

Milano her ne kadar coronavirüs nedeniyle taraftarlarından yoksun da oynayacak olsa bu maçın önemi onlar için büyük ve bu da konsantre olmaları için yeterli olacaktır. Diğer taraftan Real’de ise çok ciddi sakatlıklar var ve agresif oynamasını beklediğim Milano karşısında fiziksel olarak zorlanacaklarını, taraftarsız maçtaki deplasman takımı olmanın da etkisiyle konsantrasyon sorunu da yaşamalarını bekliyorum. Kazanmaya çok daha fazla ihtiyacı olan Milano’nun güçlü rakibi karşısında direneceğini, kaybetse de çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+11.5) – 1.50 
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …