Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olimpia Milano – Virtus Bologna İddaa Tahmini 13.06.24

Olimpia Milano – Virtus Bologna İddaa Tahmini 13.06.24

İtalya Lega Basket Serie A final serisi 4.maçında Olimpia Milano Perşembe günü saat 21:30’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon Milano ünvanını korumak için ne kadar kararlı olduğunu bu serinin ilk 3 maçında gösterdi. Evet birini kaybettiler ama deplasmanda kazanıp servis kırmaları, evlerinde de hata yapmamaları onları bir adım öne geçirdi. Dolayısıyla şuanda büyük bir avantaja sahipler ve artık evlerindeki bu maçı da kazanıp taraftarları ile kupayı kaldırma şansına sahipler. 81-78 kazandıkları son maçta Mirotic 21 sayı, Shields 15 sayı ve Napier 12 sayı, 6 asist ie galibiyeti getiren isimlerdi. 

Koç Banchi’nin ekibi ise normal sezonu bitirerek yakaladığı ev sahibi avantajını bu seride kullanamadı. İlk maçtan Milano’ya tam 11 sayı farkla kaybederek geri düştüler. Sonrasında evlerinde kazandılar ve buradaki ilk maçta da aslında iyi direnmişlerdi ama sonunu getiremediler ve 3 sayı farkla kaybettiler. Bana göre maç dirençlerinin kırılmasına da neden oldu. Şimdi yine deplasmanda olacaklar ve bu kez tamam mı devam mı maçına çıkıyorlar. 

Belki sahada oynanan basketbol anlamında Milano rakibinden net olarak üstün değil ama konu kadro kalitesi ve tecrübesine gelince Milano’nun net olarak üstün olduğunu düşünüyorum. Son maçta da Napier, Mirotic, Shields üçlüsü ile bunu gösterdiler. Şimdi bir kez daha taraftarlarının karşısında kazanarak kupayı kaldırmaları için büyük bir şansa sahipler. Son maçta Bologna’nın direncini kırdıklarını düşünüyorum ve şampiyonluğa giderken minimum 5 fark bulacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Hovarda Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …