Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Olimpia Milano – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 20.11.20

Olimpia Milano – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 20.11.20

Turkish Airlines Euroleague 10. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Cuma saat 22:45’de Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

İtalyan ekibi son haftalarda istediği sonuçları alamıyor. Euroleague sahnesindeki son 2 maçlarında deplasmanda Valencia’ya ve içerde Kızıl Yıldız’a kaybettiler. Son maçta Sırbistan ekibine karşı savunmada ciddi anlamda sınıfta kaldıklarını gördük, Walden ile Loyd’u durduramamışlar, yani kısa savunmasında sınıfta kalmışlardı. Datome hariç tüm sakatların geri dönmesiyle beraber hücumda iyi işler çıkaran, skor yükünü 5 kişiye dağıtan Milano savunmada acilen toparlanmak zorunda. 

Zalgiris de sezona yaptığı iyi başlangıcın ardından son maçlarda düşüşe geçen ekiplerden. Son 3 maçlarını da kaybettiler. Sırasıyla içerde Real’e 3, deplasmanda Maccabi’ye tam 28 ve son olarak konuk ettikleri CSKA’ya 9 sayı farkla yenildiler. Grigonis ve Walkup ikilisi formdalar, özellikle Grigonis bu sezonun en etkili skorerlerinden biri konumunda. Ancak uzunlardan zaman zaman verim alamıyorlar ve bu da onların maçın içinde kalmasına, galibiyete ulaşmasında zor anlar yaşamalarına neden oluyor. Garino dışında eksikleri yok.

İki takım da son haftalarda beklentilerin altında kaldılar, kötü serilerle yola devam ediyorlar. Şiddetle galibiyete ihtiyacı olan iki kaliteli, denk takımın karşılaşmasında çekişmenin de en üst düzeyde olmasını bekliyorum. Milano zaman zaman pota altında Hines ve LeDay ikilisi ile üstünlük kurabilir ama Zalgiris de dengeli ve dirençli bir takım, deplasmanda da olsalar kolay pes etmeyeceklerini, maçın içinde kalacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.48
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Galatasaray İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Çarşamba saat 20:15’de Galatasaray ile karşılaşacak. …