Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olympiakos- Real Madrid İddaa Tahmini 20.01.23

Olympiakos- Real Madrid İddaa Tahmini 20.01.23

Turkish Airlines Euroleague 20. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Yunan ekibi son dönemde tekrar ritmini buldu ve zirve takibini sürdürmeye devam ediyor. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Son olarak geçen hafta Bologna deplasmanında hakemlerin de yardımıyla kazanırken bizlere yine yüksek tempoda, bol skorlu bir mücade izletmişler, 83 sayı yiyip 85 sayı atmışlardı. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinde de bu paralelde bizlere 161 ve 176 sayı izletmişlerdi. Koç Bartzokas tüm oyuncularından eksiksiz faydalanabilecek bu önemli maçta. 

Real Madrid o kadar geniş ve kaliteli bir kadroya sahip ki bir sürü sakatlık olmasına rağmen sezon başından beri zirvede ya da en azından 2 veya 3. sırada yer aldılar hep. Şuanda topladıkları 13 galibiyetle ve maç eksikleri ile Fenerbahçe artı Barça ile liderlik koltuğunu paylaşıyorlar. Endesa ve Euroleague kulvarlarında son 5 maçlarının tamamını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Euroleague sahnesindeki son 5 maçlarından 4 tanesinde ise bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 165, 178, 163 ve 161 sayı üretilmişti o maçlarda. Abalde, Alocen, Randolph, Rodriguez, Williams-Goss’dan bu maçta faydalanamayacaklar, Deck’in ise dönmesi bekleniyor. 

İki takım da sezon başından beri hep zirve yarışının içindeler ve neden en güçlü F4 adayları arasında olduklarını da kanıtlıyorlar adeta. Dolayısıyla bu maçta da denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz, kim kazansa sürpriz olmaz. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerini riskli görüyorum. Bir tarafta Sloukas, Vezenkov, Fall, diğer tarafta Musa, Deck, Tavares gibi silahlar varken ilk yarıdaki karşılaşmalarında (87-89 Olympiakos kazanmıştı) olduğu gibi bizlere yine yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: ÜST (157.5) – 1.49
Hovarda Oranı: ÜST (157.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Virtus Bologna İddaa Tahmini 27.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma günü saat 22:45’de Virtus Bologna …