Güncel
Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Onvo Büyükçekmece – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.03.24

Onvo Büyükçekmece – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta kapanış maçında Onvo Büyükçekmece Pazartesi günü saat 20:30’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Büyükçekmece son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ve bu nedenle de düşme potasından yeteri kadar uzaklaşamadı, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Toplayabildikleri 8 galibiyetle düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar… Bunun yanında son 5 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak 4 tanesinde yüksek skorlar gördük, sırasıyla 168, 175, 179 ve 180 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerindeki son maçta denk rakiplerinden Bodrum’u 108-71’lik skorla hezimete uğratmışlardı. 

Bahçeşehir’in durumu da rakibiyle birebir aynı! Onlar da son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve onlar da toplamda 8 galibiyette kaldılar, düşme potasından sadece 1 adım uzakta, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Evden uzakta çıktıkları son 3 resmi maçlarından ikisinde ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 177 ve 170 sayı izletmişlerdi bize. Ellerinde Bouteille, Boutsiele, Taylor, Cavanaugh gibi değerli skor opsiyonları olduğunu tekrar hatırlatalım. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı var elbette. Bahçeşehir rakibine göre çok daha kaliteli bir kadroya sahip ama bu kalite farkını sezon boyunca sahaya pek koyamadılar. Koç Radonjic geldikten sonra zaman zaman savunmada toparlanma sinyalleri vermiş olsalar da halen istikrarı koruyabilmiş değiller. Bu maçta da tempoyu seven ve elinde Perez, Reed, Franke gibi skor potansiyeli yüksek kısalar bulunan Büyükçekmece karşısında savunmada işlerinin zor olacağını düşünüyorum. Düşme hattını yakından ilgilendiren, zor, çekişmeli ve bol skorlu bir mücadele bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.58
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …