Anasayfa / Brooklyn Nets / Orlando Magic – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 11.08.20 (Basket Guru)

Orlando Magic – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 11.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de artık normal sezon maçlarının sonuna geliyoruz. Fanustaki maçlarda beklentilerin altında kalan ev sahibi konumundaki Orlando Magic Salı günü saat 20:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 222.5 olarak açıklamışlar.

Orlando aslında fanustaki maçlara fena bir giriş yapmamıştı ama sonrasında üst üste 4 maçlarını kaybettiler. Buna rağmen 32 galibiyetle 8. sırada yer alıyorlar ve play-off biletini yüzde 90 garantilediler diyebiliriz, zayıf Wizards ile play-in oynayacaklar play-off bileti için. Son maçta Boston karşısında savunmada da sorun yaşadıklarını gördük, uzatmada 122-119’luk skorla yenilmişlerdi. Bu maçta Ross’dan faydalanamayacaklar. Gordon, Fournier ve Carter-Williams’ın durumları ile maç saatinde belli olacak.

Brooklyn ise önemli eksiklerle oynamasına rağmen fanusun en etkili takımlarından biriydi. Son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son 2 maçı kazanırken de yüksek skorlara ulaştıklarını gördük. Sacramento’yu 119-116 ve güçlü Clippers’ı ise 120-129 ile geçmeyi başarmışlardı. Ancak bu maçta Allen, Harris, LeVert, Temple ve Crawford forma giyemeyecekler. Yine de ellerinde Johnson, Chiozza, Kurucs, Luwawu-Cabarrot, Anderson gibi silahlar var ki görev aldıklarında formda olduklarını göstermişlerdi.

İki takım da aslında istediğini aldı ve bundan sonrası onlar için pek kolay değil. Dolayısıyla bu maçta da vidaları fazla sıkıp, işi pek ciddiye alacaklarını düşünümüyorum. Fanusun genel trendine uygun şekilde bizleri yüksek tempoda, bol skorlu bir karşılaşmanın bekleyeceğini düşünüyorum. İki takımın da eksikleri olacak ama savunmalar yumuşak olacağı için karşılıklı olarak 110 sayılara ulaşmaları zor olmayacaktır diye öngörüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (222.5) – 1.48
Bets10 Oranı: ÜST (222.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …