Anasayfa / NBA / Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 15.11.22

Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 15.11.22

NBA normal sezonda Orlando Magic Salı sabaha karşı 03:00’da Amway Center’da Charlotte Hornets’ı ağırlayacak. İddaa ve intobet bu karşılaşmada toplam sayı barajını 220.5 olarak açıklamış.

Orlando Magic son iki maçında sezona harika başlayıp çaylak yılında takımın en skorer ismi olmayı başaran Paolo Banchero’nun yokluğuna karşın Dallas ve Phoenix karşısında kazanmayı bildi. Gard rotasyonları sakatlıklardan dolayı daralmış olmasına karşın parkede uzun beşlerle yer alıp rakipleri savunmalarıyla zorluyorlar.  Jalen Suggs henüz istikrar yakalayamamış olsa da bu sezon çaylak yılından daha verimli. Evlerinde oynadıkları 7 maçta 4 galibiyet alırken favori oldukları iki maçta Houston Rockets karşısında kaybederken eksik Hornets’ı farklı geçmişlerdi.

Charlotte Hornets ise son iki maçında Miami deplasmanında galibiyet alamadı ve mağlubiyet serisini 8 maça çıkardı. LaMelo Ball’ın sakatlıktan dönüşüyle son maçlarında Heat karşısında skor anlamında sıkıntı yaşamadılar. Savunmaları ise Steve Clifford gibi savunmaya önem veren bir koçun başta olduğu bir takıma kıyasla kötü. Yine de eldeki malzeme düşünüldüğünde lig ortalamasının çok da üzerinde değiller. Deplasmanda bu sezon oynadıkları 8 maçta sadece Spurs ve Hawks karşısında kazanırken underdog oldukları altı deplasman maçının üçünde lehlerine açılan handikapta kaldılar.

Orlando Magic son iki maçında Suns ve Mavericks karşısında flaş galibiyetler alırken savunmada çok iyi iş çıkardı. Charlotte Hornets ise 8 maçtır kaybediyor ve LaMelo Ball’ın son Heat maçında rotasyona dönmesiyle çektikleri skor sıkıntısını biraz olsun aştılar. İki ekip arasında son iki sezon Magic’in evinde oynanan beş maçın üçünü Hornets kazanırken bu maçların üçü alt neticelenmiş. Hornets 8 maçtır yeniliyor ve bu gece galibiyete ihtiyaçları var. LaMelo’nun dönüşüyle beraber skor sıkıntısı yaşamayacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden tercihim üstten yana.

İddaa Oranı: Üst (220.5) – 1.47

İntobet Oranı: Üst (220.5) – 1.65

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Orlando Magic: Markelle Fultz, Jonathan Isaac, Cole Anthony, Paolo Banchero (GTD), Gary Harris, Moritz Wagner

Charlotte Hornets: Gordon Hayward, Denis Smith Jr (GTD), Cody MartinHakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …