Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Orlando Magic – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 12.08.21

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 12.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Orlando Magic Perşembe saat 01:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Bets10 Orlando’nun galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken İddaa ise henüz oran açmamış bu maça.

Orlando buradaki ilk maçında zorlansa da Warriors’u uzatma sonunda 89-91 yenmeyi başarmışlardı. Draftın 5 numarası Suggs beklendiği gibi o maçta yıldızlaşmış, 24 sayı, 3-6 3sayı, 9 ribaund, 3 blok ile takımını sırtlamıştı. Brazdeikis 12 sayı ve tanıdık bir isim Timma ise 11 sayı, 6 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. Wagner 5 sayı, Hampton, 9 sayı ve Anthony 6 sayı ile beklentilerin altında kalmışlardı bu maçta. 

Cleveland ise ilk maçında formda Houston karşısında, özellikle Green ile Alperen’i durdurmakta zorlanmış ve karşılaşmayı 76-84 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Özellikle hücumda zorlandıkları o maçta Okoro 17 sayı ile takımını sırtlamaya çalışmış ama yeterli olmamıştı. Stevens 15 sayı, 9 ribaund ile iyi iş çıkarsa da çook şey beklenen draftın 3 numarası Mobley sadece 12 sayı, 5 ribaund üreterek hayal kırıklığı yaratmıştı. 

İlk maçlara baktığımızda iki takımın arasındaki farkları bence net olarak gördük. Orlando Wagner, Hampton, Anthony gibi önemli isimlerden beklediği katıyı alamamış olmasına rağmen draftın 5 numarası Suggs’ın etkili oyunu sayesinde kazanmayı bilmişti. Bu maçta da farklı bir senaryo olmayacağını, Orlando’nun daha hazır görünen kadrosuyla Okoro dışında iyi sinyaller vermeyen Cleveland karşısında üstünlük kuracağını ve kazanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

FC Barcelona – Breogan İddaa Tahmini 25.09.21

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde FC Barcelona Cumartesi saat 19:00’da Breogan ile karşılaşacak. İddaa …