Anasayfa / İddaa Tahminleri / Orlando Magic – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 22.03.24

Orlando Magic – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 22.03.24

NBA Doğu ekibi Orlando Magic Cuma günü saat 02:00’da Batı New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 210.5 olarak açıklamışlar. 

Magic bu sezonun formda ekiplerinden birisi, son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 41 galibiyetle kendilerine 5. sırada yer bulmuş oldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarında üst üste galibiyetler alırken bu maçlarda diğer ortak noktanın da düşük skorlar olduğunu görebiliriz. Son 2 iç saha maçlarında bize 207 ve 204 sayı izletmişlerdi. Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

Pelicans da Batı’nın flaş takımlarından birisi. Onlar da son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve istim üstündeler, bu sayede de 42 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Ayrıca evden uzaktaki son 4 maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde galibiyetlerin yanı sıra savunma odaklı bir basketbol ön plandaydı, bize sırasıyla 198 ve 195 sayı izletmişlerdi. o maçlarda. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

İki takım da kendi konferanslarında flaş performanslara imza attılar, bu sezon beklentileri aşan ekipler konumnudalar. Elbette Orlando evinde bir adım önde ama denk güçlerin mücadelesinde taraf ya da handikap bahislerini riskli görüyorum. Diğer yandan iki ekibin de tempoyu kontrol edip, iyi savunma yapabildiğini defalarca gördük. Bu maçta da farklı bir sonuç beklemiyorum, karşılıklı olarak 105 sayının altında kalmaları beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ALT (210.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ALT (210.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …