Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Orleans – Gravelines İddaa Tahmini 06.02.21

Orleans – Gravelines İddaa Tahmini 06.02.21

Fransa Jeep Elite Pro A 7. hafta erteleme maçında Orleans Cumartesi saat 22:00’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Orleans şuana kadar ligde 8 maç yapabildi ve 3 tanesini kazandılar, ligin vasat ekipleri arasında yer alıyorlar. Son maçlarda ise tempoyu yükselttiklerini ve genelde kaybetselerde en azından hücumda sorun yaşamaıdklarını, bizlere bol skorlu maçlar izlettiklerini gördük. Son maçlarında sırasıyla 169, 159 ve 170 sayı izlemiştik. Paris Lee ve Darius Johnson-Odom gibi iki tempolu, açık alanı kullanmayı seven guardla zaten onların maçlarında düşük skor beklemek pek de gerçekçi olmaz.

Gravelines cephesinde ise son maçlarda işler daha fazla yoluna girdi diyebiliriz. Kupa ve ligdeki son 3 maçlarını üst üste kazandılar, güzel bir seri yakalamış durumdalar. Bu maçların galibiyetle sonaermesinin dışındaki bir diğer ortak nokta ise yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler sahnelenmesiydi. Sırasıyla 204, 196 ve 184 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son maçta konuk ettikleri Boulazac’ı 100-84 ile geçerken Davis ve Weber takımın skorunun yarısını birlikte üretmişlerdi.

İki takım arasında ciddi bir kalite ya da siklet farkı yok aslında ama Gravelines’ın son maçlarda daha formda olduğu bir gerçek. Özellikle skor üretimi konusunda çok iyi durumdalar. Diğer taraftan ev sahibinde Davis ve Weber, misafir takımda da Johnson-Odom ile Lee’nin olduğunu düşündüğümüzde bu maçta birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceklerini, maçın daha çok alanda geçeceğini söylemek de yanlış olmaz. Savunmaların arka planda olacağı, tempolu ve bol skorlu bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 07.03.21

Pazar programının son kısmında İspanya Liga Endesa, Fransa Jeep Elite Pro A ve İtalya Lega …