Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Orleans – Pau Orthez İddaa Tahmini 05.10.19

Orleans – Pau Orthez İddaa Tahmini 05.10.19

Fransa JeepElite ProA 3.hafta mücadelesinde Orleans Cumartesi saat 21:30’da Pau Orthez ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar.

Ligin yeni takımlarından Orleans ilk maçta zorlu başkent deplasmanında Levallois karşısında beklenenden de iyi direnmiş ve 6 sayı farkla, 87-93 kaybetmişlerdi. Sonrasında da bir diğer yeni takım Roanne’a konuk olmuşlar ve son topta 81-82 yenilmişlerdi. Skor bulma konusunda sorunları yok, ligimizden tanıdığımız iki isim Chris Evans ile Dominique Johnson artı Halilovic ile etkili bir skor potansiyeline sahipler. Ancak savunmada çok yumuşaklar.

Orthez sezona iddialı bir şekilde girdi, ilk 4 yarışında olacağının sinyallerini verdi. İlk maçta deplasmanda Chalons Reims’i 88-83 ile geçmişlerdi. Ama son maçta evlerinde Bourg karşısında beklentilerin altında kaldılar ve hücumda etkili olmalarına rağmen potalarını savunamayınca 87-93 kaybettiler. McGee, Lesley, Mobley üçlüsü ile hücumda yüksek potansiyele sahip bir ekipler tartışmasız.

İki ekibin de son maçlarına baktığmızda yüksek skor potansiyeline sahip olduklarını net olarak gördük ki diğer taraftan savunmada da bir o kadar yumuşaklar, henüz oturmamış durumda sistemleri. Bu maçta da birbirilerini savunmada pek zorlayabileceklerini düşünmüyorum, aksine çok atanın kazanacağı, yüksek tempoda bol skorlu bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (162.5) – 1.71
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …