Anasayfa / Fransa Pro B / Orleans – Rouen İddaa Tahmini 16.06.19

Orleans – Rouen İddaa Tahmini 16.06.19

Fransa LNB Pro B final serisi ilk maçında Orleans Pazar saat 17:30’da Rouen ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Orleans normal sezonu 2.sırada bitirerek ne kadar iddialı olduğunu göstermişti. Play-off’larda ise yarı finalde biraz zorlandılar. Sezonun flaş ekiplerinden St. Chamond karşısında deplasmanda  kaybedip evlerindeki 2 maçı kazanarak 2-1 ile final biletini kapmışlardı. Evlerindeki son maçta Chamond’u 10 sayı farkla geçerken hücumda çok etkili bir oyun çıkarmışlar, 93 sayı üreterek kazanmışlardı.

Rouen da normal sezonu 4.sırada bitirerek play-offlarda can yakacağını göstermişti. Nitekim finale kadar geldiler. Onlar yarı finalde playoffların sürpriz ekibi normal sezonu 8.sırada bitiren Oberhoffen karşısında zorlanmadılar ve 2-0 ile finale yükseldiler. Deplasmandaki son maçta 4 sayı farkla kazanırken, savunmaları ile ön plana çıkmışlardı.

Orleans evinde etkili bir hücum takımı ve tempoyu dikte etmeyi seviyor. Jefferson liderliğinde açık alanda etkili oldukları gibi Halilovic de pota altındaki en önemli silahları. Ama Rouen da savunmada sert ve disiplinli bir takım, rakibin iki önemli silahını da durduramasalar bile en azından yavaşlatabileceklerini, onları zorlayacaklarını düşünüyorum deplasmanda. Formda Diggs ve Kromah ile de Orleans’a cevap verip maçın sonuna kadar içinde kalmalarını bekliyorum, bu nedenle lehlerine açılmış handikapı yanıma almayı tercih ediyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …