Anasayfa / Fransa Pro B / Orleans – Saint Chamond İddaa Tahmini 07.06.19

Orleans – Saint Chamond İddaa Tahmini 07.06.19

Fransa LNB Pro B yarı final serisi ilk maçında Orleans Cuma saat 21:00’da Saint Chamond ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise henüz oranları netleştirmemiş.

Orleans normal sezonu 2.sırada bitirerek Pro A için en hazır takımlardan biri olduğunu göstermişti. İlk turda da Poitiers karşısında hiç zorlanmadılar ve ilk maçı 14 ikinci maçı da 10 sayı farkla geçerek adlarını yarı finale yazdırdılar. Yine ev sahibi avantajına sahipler, Halilovic ve Jefferson ile özellikle iç sahada çok iyi bir takımlar, bunu yarı final serisinde bir kez daha göstereceklerini düşünüyorum.

Saint Chamond yarı finalin sürpriz takımlarından biri. İlk turda Nancy karşısında çok iyi direnç gösterip inatçılıklarını konuşturmuşlardı. Normal sezonu 6.bitirmelerine rağmen 2-1 ile seriyi geçip buraya geldiler. Özellikle iki deplasmanda maçında iyi oynamaları onları seriyi getirdi. Net bir yıldızları yok, Hoyaux, Paumier ve Cooker zaman zaman ön plana çıktılar ilk turda. Tunuslu Ben Romdhane takımın ruhani lideri konumunda.

Orleans Halilovic ve Jefferson etrafında iyi bir takım kurmuş ve zaten normal sezonda ne kadar başarılı olduklarını göstermişlerdi. İlk turda da Poitiers karşısında hiç hata yapmadılar. Şimdi karşılarında çok daha dişli bir rakip olacak ama onu da evlerindeki normal sezon maçlarında 17 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Bir kez daha benzer bir tarifeyi uygulayacaklarını ve Saint Chamond’u çift haneli farklarla geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: –
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …