Anasayfa / İddaa Tahminleri / Osos de Manati – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 14.06.24

Osos de Manati – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 14.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Osos de Manati Cuma günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 189.5 olarak açıklamışlar. 

Manati son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ve bu nedenle de yüzde 44.4 galibiyet oranında kaldı. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliyoruz. O maçlarda bize sırasıyla 219 sayı, 197 sayı ve 208 sayı izletmişlerdi. Son olarak 12 Haziran’da konuk olduklarıu Aguada karşısında savunmada sınıfta kalmışlar ve 112-86 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi.

Quebradillas ise son 3 maçını kaybetti ve formsuz bir dönemden geçiyor. Zate yüzde 42.3 ile kötü bir galibiyet oranına sahipler ama buna rağmen A grubunda 4. sırada yer aldılar. Yaşadıkları bu üst üste kayıplarda hücum performansarının düştüğünü görmüştük ve savunmada da yumuşak kaldılar, son 2 maçta da 91’er sayı gördüler potalarında. Hücumda ise Odiase, Wheeler, Mudiay, Clavell gibi silahlarla ayakta kalmaya çalışıyorlar.

İki takım arasında hem güç seviyesi hem de son dönemlerde sergiledikleri form grafiği anlamında pek farklar yok. Dolayısıyla bu maçta bana göre kimin kazanacağını kestirmek kolay değil, taraf ya da handikap bahislerine girmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da özünde tempoyu sevdiklerini ve savunmada da yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (189.5) – 1.68
intobet Oranı: ÜST (189.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …