Anasayfa / Bay Hawks / Otago Nuggets – BAY Hawks İddaa Tahmini 26.05.23

Otago Nuggets – BAY Hawks İddaa Tahmini 26.05.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Otago Nuggets Cuma günü saat 10:00’da Bay Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamışlar.

Otago bu sezonun iddialı takımlarından birisi. Nitekim şuana kadar çıktıkları 8 maçtan 7 tanesini kazandılar ve kendilerine 2. sırada yer buldular. Bunun yanında son 2 maçlarına baktığımızda birinde kazanıp diğerinde sezonun ilk yenilgilerini alırlarken maçların ortak noktası ise yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu. O maçlarda bizlaere 197 ve 177 sayı izletmişlerdi. McLaughlin, Harris, Timmins ve Withers takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Hawks ise bu sezonun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler ve toplamda da 9 maçın ardından 3 galibiyette kaldılar! Bu 5 maçlık kötü sekansta da bizlere hep yüksek skorlar izletmişlerdi. 4 tanesinde 173 baremi geçilmiş ve minimum 181 sayı üretilmişti, diğer maçta ise 172 sayı çıkmıştı. Raukawa, H.Harris, Rusbatch takımın öne çıkan skor opsiyonları konumudalar. 

İki takım bu sezon ilk kez karşılaşıyor. Elbette kağıt üstünde kadro kalitesi ve puan tablosundaki yerleri açısından ev sahibi Otago rakibinden bir adım önde. Ancak handikap riskine girmek istemiyorum. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda sergiledikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. Bir tarafta McLaughlin, Harris, Timmins ve Withers, diğer tarafta Raukawa, H.Harris, Rusbatch varken karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (173.5) – 1.70
intobet Oranı: ÜST (173.5) – 1.89
Güven Endeksi: 6



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …