Anasayfa / Canterbury Rams / Otago Nuggets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 17.07.21

Otago Nuggets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 17.07.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Otago Nuggets Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Nuggets 17 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve normal sezonun bu son maçı öncesi artık ilk 4 şansları kalmadı, dolayısıyla sadece formalite maçına çıkacaklar. Son maçlarda güçlü rakiplere karşı atarak direnmeye çalışsalar da savunmada sınıfta kalmışlar ve ilk 4 sıra yarışından kopmuşlardı. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 104, 94, 93 ve 85 sayı üreterek hücumdaki etkinliklerini kanıtlamışlardı. 

Rams de 17 maçtan 8 tanesini kazanabildi ve onlarında herhangi bir iddiası kalmadı sezonla ilgili, dolayısıyla onlar adına da gazozuna bir maç olacak sadece. Sezon boyunca savunma repütasyonları pek iyi değildi, ortalama 87 sayı gördüler potalarında. Hatta son 4 maçlarında bu ortalamanın da üstüne çıktılar rakipleri onların karşısında, sırasıyla 92, 92, 90 ve 100 sayı görümüşlerdi potalarında bu maçlarda. 

Bu her ne kadar bir formalite maçı olsa da Nuggets sezonu kendi sahasında bir galibiyetle kapatmak isteyecektir. Ellerinde Timmins, Moss, McKay gibi önemli skor opsiyonları var ve karşılarında da zayıf savunmaya sahip, son haftalarda havlu atmış bir Canterbury var. Dolayısıyla tempo ve üretim konusunda sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Ev sahibi avantajını da kullanarak özellikle Timmins liderliğinde pota altını efektif kullanıp 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da toplam baremden üst seçeğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – İspanya İddaa Tahmini 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde Japonya Pazartesi saat 15:00’da İspanya ile karşılaşacak. İddaa ev …