Anasayfa / İddaa Tahminleri / Otago Nuggets – Manawatu Jets İddaa Tahmini 08.05.21

Otago Nuggets – Manawatu Jets İddaa Tahmini 08.05.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Otago Nuggets Cumartesi saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.75 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Nuggets şimdiye kadar 2 maç yaptı ve ikisi de kendi sahasındaydı; ilkinde güçlü Wellington’a direnemedi ve 22 sayı fark yedi, ikincisinde ise denk rakiplerinden Mountainairs’ı bu kez tam 27 sayı farkla geçerek aslında o kadar da kötü bir takım olmadığını gösterdi. 1 Mayıs’taki o son maçta tam 93 sayı üretirken Moss 28 sayı, 5 ribaund ve Timmins 22 sayı, 13 ribaund ile galibiyetin başmimarları olmuşlardı. 

Jets ise sezonun başında 3 maç yaptı rakibinin aksine. Bu maçların tamamını deplasmanda oynadılar ve hiç birinden galibiyet çıkaramadılar. Sırasıyla önce Huskies’e 9 farkla yenilip, sonrasında Bulls’a direndiler ama 1 sayı ile yenildiler, son olarak ise Rams’e 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 7 Mayıs’taki bu en taze maçta Knight 24 sayı, 6 ribaund, 5 aist ve Bezzant 20 sayı, 5 ribaund ile etkili olsalar da takımın geri kalanından katkı alamamaları onların 76 sayıda kalıp kaybetmelerine neden olmuştu.

İki takım da genelde dar rotasyonla oynuyor ve skor opsiyonları sınırlı kalabiliyor. Ama savunmaları pek iyi durumda olmadığı için de bizlere yüksek skorlu maçlar izlettiler ilk maçlarda. Diğer taraftan Nuggets ev sahibi avantajına sahip ki son iç saha maçında da Taranki’yi tam 27 sayı farkla geçerek morak ve özgüven depolamışlardı. Aksine rakipleri Jets ise son maçında deplasmanda Rams’e 11 sayı farkla kaybetti, evden uzakta bu sezon işleri pek yolunda gitmeyeceği bir gerçek. Bu maçta Nuggets’ın Moss ve Timmins liderliğinde kendi sahasında hata yapmayıp kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Samsunspor İddaa Tahmini 13.06.21

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3. maçında Semt77 Yalovaspor Pazar saat 16:00’da Samsunspor ile karşılaşacak. …