Anasayfa / Endonezya Ligi / Pacific Caesar – Prawira Bandung İddaa Tahmini 03.07.24

Pacific Caesar – Prawira Bandung İddaa Tahmini 03.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Pacific Caesar Çarşamba günü saat 16:00’da Prawira Bandung ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 17.5 handikap belirlemişler. 

Pacific ligin en zayıf halkası. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda da 23 maçtan sadece ama sadece 2 galibiyet çıkarabilmişlerdi. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda üst üste gelen kayıpların yanı sıra Bali’den 12 sayı, Rans’dan 10 sayı ve son olarak da Pelita’dan tam 33 sayı fark yediklerini gördük. 65 sayıda kaldıkları o maçta Blevins 19 sayı, 9 ribaund, 4 asist, Yudha 15 sayı ve Hurt 9 sayı, 13 ribaund, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Prawira ise ligin ilk 4 adaylarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de kendilerine 6. sırada yer edindiler. Ama ilk 4 yarışındaki rakiplerinden 2 ya da 3 maçlarının eksik olduğunu, yani avantajlı konumda olduklarını da unutmayalım. Ayrıca deplasman karneleri de çok iyi durumda, son 5 maçlarını üst üste kazanırken son 3 maçlarında da üst üste dominant galibiyetler almışlardı. Sırasıyla Medan’ı 30 sayı, Tangerang’ı 15 sayı ve son olarak da 30 Haziran’da Satya’yı 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi.

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Bununla beraber Prawira deplasman karnesi de çok iyi olan bir takım ki son maçlarda rakiplerini ezip geçtiler adeta. Bu maçta da evden uzakta olmanın onları fazla etkilemeyeceğini düşünüyorum. Kalite ve seviye farkını net olarak yine sahaya yansıtacaklarını, rakiplerini rahat bir şekilde yani handikapı da aşarak yeneceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-17.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 2 (-17.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …