Güncel
Anasayfa / Astros / Panteras – Astros İddaa Tahmini 14.09.23

Panteras – Astros İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi Batı grubu mücadelesinde Panteras Perşembe günü saat 05:30’da Astros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Panteras son dönemin formda ekiplerinden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular, play-off yarışından sadece averajla uzaktalar. Evlerindeki performanslarına bakınca önce Dorados’u 3 sayı farkla geçmişler, sonra da daha dün burada yine aynı rakipleri Astros’u 4 sayı farkla devirmeyi bilmişlerdi. Epey zorlanmışlar ama 81-77 ile kazanmışlardı.

Astros ise grubun liderlik koltuğunda oturan ekibi. Son dönemde üst üste 4 maçlarını kazanarak 7 galibiyete ulaştılar ancak sonrasında, daha doğrusu dün burada konuk ettikleri Panteras’a 4 sayı farkla kaybettiler. Onlar adına küçük çaplı bir kötü sürprizdi ve serileri bozulduğu gibi artık alttaki takımlar tarafından daha yakalabilir bir noktaya geldiler, aralarındaki fark sadece 1 galibiyete düştü…

İki takım daha yeni dün karşılaştılar. Yine bu sahada oynanan maçta Panteras ev sahibi avantajını iyi kullanarak güçlü rakibini 4 sayı farkla devirmeyi başarmıştı. Bu zaferin moraliyle evlerinde bir kez daha kazanabilirler elbette, nitekim bunu kendilerine de kanıtladılar. Ancak ben yine de Astros’un kalitesini göz ardı etmeyerek riski azaltmak adına adına ev sahibi lehine açılan handikapı da yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …