Anasayfa / Basketbol Haber / Pappas Teklifi Kabul Etti Ama Henüz İmza Yok

Pappas Teklifi Kabul Etti Ama Henüz İmza Yok

Yunan guard Nikos Pappas‘ın Panathinaikos ile kontratı sona ermişti ve detaylarını ilettiğim üzere taraflar henüz bir anlaşmaya varamamıştı. Ancak son gelen haberlere göre Pappas, Yeşiller’in yaptığı 2 yıllık garanti €1.3m değerindeki teklifi kabul edeceğini iletti. Son durumda henüz taraflar arasında bir anlaşma yapılmadı, Pappas’dan gelen bu yanıta karşılık yönetimin kararı net değil.

Pappas koç Pascual’ın önümüzdeki sezon için planladığı rotasyonda üst sıralarda yer almıyor, süresinin ve rolünün fazla olmayacağı öngörülüyor. Diğer taraftan başkan Giannokopoulos ise onun takımda kalmasını istiyor.

Eğer Panathinaikos ile bir kontrat imzalarsa bu durumda detaylarını ilettiğim Fin yıldız Petteri Koponen’in transferi gerçekleşmeyecek.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Teksüt Bandırma – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 15.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Teksüt Bandırma Pazar saat 16:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.